www.buurtbusbruchterveld.nl
Home » Dienstregeling » Route met haltetijden

 

Route buurtbus m.i.v. 01-05-2017

(staan er tijden vermeld, dan is er ook een halte in de straat)

 

Heenreis :

Wijkstraat (dorpshuis Bruchterveld)       07:02

Hoopsteeweg

Dwarsweg (halte T-kruising)                         07:03

Hongerdijk

Breeslootdijk (halte T-kruising)                     07:04

Verl. Broekdijk (Loonbedrijf Altena)               07:05

Dorpsstraat Kloosterhaar

Rotonde Kloosterhaar

Dorpsstraat Kloosterhaar              07:10-07:11

Verl. Broekdijk (Olde Jagershuis)                   07:12

Emtenbroekerdijk (kruising Ebbenbroek)        07:15

Morgenroodweg

Broekdijk

Kerkweg (PKN kerk Bruchterveld)     07:19 - 07:20

Kuilenweg

Broekdijk

Kanaalweg-oost

Broeklandenweg (halte T-kruising)                 07:23

Duitslandweg (keerpunt rotonde Moderna)

Kellerlaan (Evenementenhal)

Kellerlaan halte 1 (De Nieuwe Haven)             07:24

Kellerlaan halte 2 (Handelsstraat)                   07:25

Kellerlaan halte 3 (WAVIN)                            07:26

Weitkamplaan (Ziekenhuis / Sportboulevard)  07:28

Station Hardenberg (rustruimte)  07:30 - 07:31

Lage Gaardenstraat (Waterinkschool)              07:32

Parkweg (LOC)

Stationsstraat (De Oldenburg)                        07:34

Witte de Withstraat (Jumbo/Gemeentehuis)     07:35

Europaweg (Politiebureau)                              07:36

Molenplein

De Brink (Gezondheidscentr. De Brink)       07:37

Terugreis :

Hessenweg(hotel/restaurant De Bokkepruik) 07:39

N343 (RABO)

Europaweg (Politiebureau)                                    07:43

Witte de Withstraat (Gemeentehuis / Jumbo)          07:44

Parkweg (LOC)                                                     07:46

Lage Gaardenstraat (Waterinkschool)                     07:47

Station Hardenberg (rustruimte)         07:49 - 07:52

WACHTEN OP TREIN ZWOLLE & PASSAGIERS

 
 
J. Weitkamplaan (Ziekenhuis/Sportboulevard)         07:53

Kellerlaan halte 4 (WAVIN)                                    07:54

Kellerlaan halte 5 (Handelsstraat)                          07:55

Kellerlaan halte 6 (De Nieuwe Haven)                     07:56

Kellerlaan, Evenementenhal

Duitslandweg (keerpunt rotonde Moderna)

Broeklandenweg (halte T-kruising)                         07:58

Kanaalweg-oost

Broekdijk

Wijkstraat (dorpshuis Bruchterveld)     07:01 - 07:02

 

 

 

 

wisseling chauffeurs SPIBO om 09:00-12:00-15:00 + do.18:00 uur

groen=belangrijke instap- en uitstap plaatsen

donkerrood=nieuwe haltes ingaande ma. 12 dec. 2016